„KAJA” Produkcja i Sprzedaż Półproduktów Cukierniczych Magdalena Jarzębska-Kopka Cegielnia

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp
mleczarnia

Nazwa firmy „KAJA” Produkcja i Sprzedaż Półproduktów Cukierniczych Magdalena Jarzębska-Kopka Cegielnia

Nazwa: „KAJA” Produkcja i Sprzedaż Półproduktów Cukierniczych Magdalena Jarzębska-Kopka
Numer regon 140463390
NIP 1250829065
PKD 1051Z,4724Z
Status firmy WYKREŚLONY
Adres POLNA 90 /
Miejscowość Cegielnia
Kod pocztowy 05-250
Poczta RADZYMIN
Powiat wołomiński
Województwo MAZOWIECKIE
Telefon
Fax
Adres mailowy
Strona www
Data rozpoczęcia 2006-03-15
Osoba reprezentująca MAGDALENA JARZĘBSKA-KOPKA

 

Dodatkowe informacje o mleczarni „KAJA” Produkcja i Sprzedaż Półproduktów Cukierniczych Magdalena Jarzębska-Kopka:

Głównym profilem działalności firmy „KAJA” Produkcja i Sprzedaż Półproduktów Cukierniczych Magdalena Jarzębska-Kopka jest wpisany w PKD 1051Z,4724Z. Siedziba firmy znajduje się w miejscowości Cegielnia w województwie MAZOWIECKIE w powiecie wołomiński. Firma „KAJA” Produkcja i Sprzedaż Półproduktów Cukierniczych Magdalena Jarzębska-Kopka jest zarejestrowana w Regonie pod numerem 140463390 natomiast w urzedzie skarbowym został założony numer NIP o numerze 1250829065.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat działalności „KAJA” Produkcja i Sprzedaż Półproduktów Cukierniczych Magdalena Jarzębska-Kopka, skorzystaj z możliwości kontaktu poprzez telefon: lub mail

Jeśli chcesz nawiązać z „KAJA” Produkcja i Sprzedaż Półproduktów Cukierniczych Magdalena Jarzębska-Kopka kontakt osobisty, skorzystaj ze współrzędnych geograficznych: 143409 0007597. Siedziba firmy mieści się pod adresem POLNA 90/ 05-250 Cegielnia. Firma „KAJA” Produkcja i Sprzedaż Półproduktów Cukierniczych Magdalena Jarzębska-Kopka jest reprezentowana przez MAGDALENA JARZĘBSKA-KOPKA. Działalność firmy została rozpoczęta 2006-03-15 i na dzień dzisiejszy status firmy „KAJA” Produkcja i Sprzedaż Półproduktów Cukierniczych Magdalena Jarzębska-Kopka ma status WYKREŚLONY. Firma „KAJA” Produkcja i Sprzedaż Półproduktów Cukierniczych Magdalena Jarzębska-Kopka ma następujący adres korespondencyjny POLNA  90 / w miejscowości Cegielnia kod pocztowy 05-250 poczta RADZYMIN powiat wołomiński i we województwie MAZOWIECKIE.

 

Jesteśmy przekonani, że doświadczenie firmy „KAJA” Produkcja i Sprzedaż Półproduktów Cukierniczych Magdalena Jarzębska-Kopka w branży oraz jej Pracownicy zagwarantują wysoki poziom kompetencji i obsługi Klientów.

 

Napisz opinie o „KAJA” Produkcja i Sprzedaż Półproduktów Cukierniczych Magdalena Jarzębska-Kopka, twoja opinia jest bardzo ważna dla innych przy wyborze usług lub produktu firmy „KAJA” Produkcja i Sprzedaż Półproduktów Cukierniczych Magdalena Jarzębska-Kopka.

 

Zobacz również oferty: 

Praca Cegielnia

 

 

 

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Never miss any important news. Subscribe to our newsletter.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.