PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE M i D CIEŚLA MAREK CIEŚLA Głowno

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp
mleczarnia

Nazwa firmy PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE M i D CIEŚLA MAREK CIEŚLA Głowno

Nazwa: PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE M i D CIEŚLA MAREK CIEŚLA
Numer regon 470055095
NIP 7330001377
PKD 1051Z
Status firmy WYKREŚLONY
Adres Zapolskiej 6 /
Miejscowość Głowno
Kod pocztowy 95-015
Poczta Głowno
Powiat zgierski
Województwo ŁÓDZKIE
Telefon
Fax
Adres mailowy
Strona www
Data rozpoczęcia 1992-07-01
Osoba reprezentująca Marek Cieśla

 

Dodatkowe informacje o mleczarni PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE M i D CIEŚLA MAREK CIEŚLA:

Głównym profilem działalności firmy PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE M i D CIEŚLA MAREK CIEŚLA jest wpisany w PKD 1051Z. Siedziba firmy znajduje się w miejscowości Głowno w województwie ŁÓDZKIE w powiecie zgierski. Firma PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE M i D CIEŚLA MAREK CIEŚLA jest zarejestrowana w Regonie pod numerem 470055095 natomiast w urzedzie skarbowym został założony numer NIP o numerze 7330001377.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat działalności PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE M i D CIEŚLA MAREK CIEŚLA, skorzystaj z możliwości kontaktu poprzez telefon: lub mail

Jeśli chcesz nawiązać z PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE M i D CIEŚLA MAREK CIEŚLA kontakt osobisty, skorzystaj ze współrzędnych geograficznych: 102001 0958714. Siedziba firmy mieści się pod adresem Zapolskiej 6/ 95-015 Głowno. Firma PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE M i D CIEŚLA MAREK CIEŚLA jest reprezentowana przez Marek Cieśla. Działalność firmy została rozpoczęta 1992-07-01 i na dzień dzisiejszy status firmy PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE M i D CIEŚLA MAREK CIEŚLA ma status WYKREŚLONY. Firma PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE M i D CIEŚLA MAREK CIEŚLA ma następujący adres korespondencyjny Zapolskiej  6 / w miejscowości Głowno kod pocztowy 95-015 poczta Głowno powiat i we województwie .

 

Jesteśmy przekonani, że doświadczenie firmy PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE M i D CIEŚLA MAREK CIEŚLA w branży oraz jej Pracownicy zagwarantują wysoki poziom kompetencji i obsługi Klientów.

 

Napisz opinie o PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE M i D CIEŚLA MAREK CIEŚLA, twoja opinia jest bardzo ważna dla innych przy wyborze usług lub produktu firmy PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE M i D CIEŚLA MAREK CIEŚLA.

 

Zobacz również oferty: 

Praca Głowno

 

 

 

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Never miss any important news. Subscribe to our newsletter.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.