„SEROWAR NA PAŁUKACH” Wojciech Cieślewicz Jadowniki Bielskie

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp
mleczarnia

Nazwa firmy „SEROWAR NA PAŁUKACH” Wojciech Cieślewicz Jadowniki Bielskie

Nazwa: „SEROWAR NA PAŁUKACH” Wojciech Cieślewicz
Numer regon 368126291
NIP 5621740032
PKD 1051Z
Status firmy AKTYWNY
Adres 4 /
Miejscowość Jadowniki Bielskie
Kod pocztowy 88-400
Poczta Żnin
Powiat żniński
Województwo KUJAWSKO-POMORSKIE
Telefon
Fax
Adres mailowy
Strona www
Data rozpoczęcia 2017-09-04
Osoba reprezentująca Wojciech Cieślewicz

 

Dodatkowe informacje o mleczarni „SEROWAR NA PAŁUKACH” Wojciech Cieślewicz:

Głównym profilem działalności firmy „SEROWAR NA PAŁUKACH” Wojciech Cieślewicz jest wpisany w PKD 1051Z. Siedziba firmy znajduje się w miejscowości Jadowniki Bielskie w województwie KUJAWSKO-POMORSKIE w powiecie żniński. Firma „SEROWAR NA PAŁUKACH” Wojciech Cieślewicz jest zarejestrowana w Regonie pod numerem 368126291 natomiast w urzedzie skarbowym został założony numer NIP o numerze 5621740032.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat działalności „SEROWAR NA PAŁUKACH” Wojciech Cieślewicz, skorzystaj z możliwości kontaktu poprzez telefon: lub mail

Jeśli chcesz nawiązać z „SEROWAR NA PAŁUKACH” Wojciech Cieślewicz kontakt osobisty, skorzystaj ze współrzędnych geograficznych: 041906 0100629. Siedziba firmy mieści się pod adresem 4/ 88-400 Jadowniki Bielskie. Firma „SEROWAR NA PAŁUKACH” Wojciech Cieślewicz jest reprezentowana przez Wojciech Cieślewicz. Działalność firmy została rozpoczęta 2017-09-04 i na dzień dzisiejszy status firmy „SEROWAR NA PAŁUKACH” Wojciech Cieślewicz ma status AKTYWNY. Firma „SEROWAR NA PAŁUKACH” Wojciech Cieślewicz ma następujący adres korespondencyjny   4 / w miejscowości Jadowniki Bielskie kod pocztowy 88-400 poczta Żnin powiat żniński i we województwie KUJAWSKO-POMORSKIE.

 

Jesteśmy przekonani, że doświadczenie firmy „SEROWAR NA PAŁUKACH” Wojciech Cieślewicz w branży oraz jej Pracownicy zagwarantują wysoki poziom kompetencji i obsługi Klientów.

 

Napisz opinie o „SEROWAR NA PAŁUKACH” Wojciech Cieślewicz, twoja opinia jest bardzo ważna dla innych przy wyborze usług lub produktu firmy „SEROWAR NA PAŁUKACH” Wojciech Cieślewicz.

 

Zobacz również oferty: 

Praca Jadowniki Bielskie

 

 

 

Facebook
Twitter
LinkedIn
Pinterest
Pocket
WhatsApp

Never miss any important news. Subscribe to our newsletter.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *